Firma WOMA została założona w 1993 roku. Od początku naszej działalności koncentrowalismy się na budowaniu kadry opartej na wykwalifikowanych operatorach, posiadających wieloletni staż w prowadzeniu prac ziemnych.
Analizując sytuację na rynku budowlanym dostrzegliśmy problem polegający na stosowaniu ciężkiego sprzętu do robót ziemnych, nieadekwatnego do skali i zakresu prac. Skutkiem takich działań były często spore straty związane z zastosowaniem takiego ciężkiego sprzętu.
Rozwiązaniem problemu okazało się stosowanie minikoparko - ładowarek. Waga tych maszyn to około 1500 kg, dużo mniej niż "pełnowymiarowych" odpowiedników. Pozwalają one wykonać prace ziemne  z dużą prezycją, nie czyniąc niepotrzebnych strat.
Wszystkie oferowane przez nas usługi są wykonywane z mocnym naciskiem na rzetelność i profesjonalizm.

Używamy mini koparek JCB - więcej informacji ...aktualności
TRANSPORT MEDYCZNY. Nasza firma świadczy również usługi transportu Medycznego - przewóz osób chorych. Więcej informacji na stronie internetowej: www.ambulans.tychy.pl Zapraszamy.
Mini koparki JCB
Połączenie kompaktowości pozwalającej swodobnie zmieścić się w otworze drzwiowym z siłą umożliwiającą wykonanie pracy dziesięciu pracowników. Są one nie tylko niezwykłe ze względu na swoje wymiarylecz również z powodu ich dużej mocy ...
więcej
Copyright © WOMA